sadsad x
asdasd
Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından oldukça önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli bir biçimde size ulaşması için bilgilerinizi lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz. Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesi'ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
Üyelik İptali
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile ileşiğiniz tamamıyla kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra İletişim Bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz. Aşağıdaki durumlarda üyelik iptali yapılamamaktadır: 1- Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse 2- Üye farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunduysa 3- Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilecektir: 1- Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorumlar yazıyorsa 2- Sahtekârlık girişiminde bulunduysa 3- Sisteme veya Raffazlasi ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa
Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Sizin için alınan önlemlerin yanı sıra; üye, üye bilgilerinin güvenliğinden sorumludur. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayınız, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız.
Farklı Adres
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de kullanabilirsiniz. Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde yahut faturanızın size, siparişinizin ise bir arkadaşınıza ulaşmasını istediğiniz zamanlarda.
Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar bu açıdan incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.