sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları
Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?
Siparişleriniz banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması hâlinde, üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak tarafınıza haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından Aras Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.
Aldığım Ürün Stokda Yok İse?
raffazlasi.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve böyle bir durumda ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise, en az 6 (altı) ve en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi bulunmaktadır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.