sadsad x
asdasd
%40
Stokta Yok

Oralmedic Aft için

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • .

  Oralmedic Aft için


  Kullanma Talimatı:
  Önemli-Lütfen dikkatle okuyunuz
  1Pamuklu kurulama çubuğu ile tahrişli  bölgeyi kurulayın
  2Aplikatörü renkli kısmı yukarı gelecek şekilde tutun. Renkli halkayı kırılana kadar bir tarafa doğru hafi fçe eğin. ORALMEDIC® ters uca
  doğru akacaktır
  3Tahrişin tamamını örtecek şekilde 5 saniye uygulayın. İşlemden hemen sonra kısa süreli sızlama gerçekleşir
  4Ağzınızı bol suyla çalkalayın ve tükürün.

  Not:  Ağız çalkalandıktan hemen sonra ağrı devam ediyorsa aftın tamamen örtülmediğinin işaretidir. Bu durumda uygulamayı yeni bir aplikatörle tekrarlayın ve ağzınızı tekrar çalkalayın. Her seferinde tekrar uygulamayın. Eğer ağrı devam ediyorsa, doktorunuza danışın.

  Rengini bozabileceği veya tahriş edebileceği için giysilerinize bulaştırmayın.

  Önemli güvenlik bilgileri:
  Sülfür içeren maddelere allerjiniz varsa kullanmayın. Hamilelerde veya 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmaz. Göze temastan kaçının. Göze temas ettirilirse, varsa hemen lenslerinizi çıkarın, gözlerinizi 15 dakika suyla yıkayın ve hemen doktora başvurun. ORALMEDIC® sadece ağız mukozasında lokal kullanım amaçlıdır. Aftın içinde ve etrafında oluşan beyaz tabaka, etkili bir işlemin göstergesidir. Kullanım sırasında lokal tahrişe veya hafi f kabarıklığa sebep olabilir. Aşırı tahriş gerçekleşirse, bol suyla ağzınızı çalkalayın. Durum devam ederse, doktor veya diş hekiminize başvurun. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde saklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.