sadsad x
asdasd
%52
61,79 TL
29,74 TL
%52
Havale ile : TL   28,85

Natural Healthies Multivitamin Mineral 60 Tablet

Planlanan Teslimat
:
23.05.2019
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Naturel Healthies Multi Vitamin Mineral 60 Tablets


  Naturel Healthies Multi Vitamin Mineral 60 Tablets Bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesinin en önemli kısmı , özellikle kemik sağlığınız için, kalsiyumdur. Kemikleriniz güçlü kalabilmek ve osteoporoz gibi şeyleri önlemeye yardımcı olmak için iyi seviyede kalsiyuma ihtiyaç duyar; bu nedenle vücudunuza ihtiyaç duyduğunuz kalsiyumu veren bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi bulmanız önemlidir. Ve kalsiyum kan basıncını düşürmeye, sinir sağlığını uyarmaya ve bazı kanser tiplerini önlemeye yardımcı olabilir. 

  Bir kalsiyum magnezyum çinko desteğindeki ikinci bileşen de kemik sağlığı için önemlidir. Magnezyum, kemik kuvvetine yardımcı olur, aynı zamanda kaslarınızın yanı sıra bağışıklık sisteminizin gücünü de arttırır. Ancak, bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesini kullandığınızda bu minerali elde etmek de diğer avantajlara sahiptir. Üç yüzü aşkın farklı bedensel işlevin bir parçasıdır ve vücudunuzun bağışıklık sisteminizden protein sentezine kadar vücudunuzun gerektiği şekilde çalışmasını sağlayacak doğru magnezyum düzeylerini sağlamanız için bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi alarak gerçekleştirirsiniz. 

  Son olarak, bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi kullanarak çinko da verecektir. Çinko, kalsiyum magnezyum çinko takviyesi içerisindeki diğer iki bileşen de dahil olmak üzere minerallerin düzgün emiliminde araçsal bir araçtır. Sadece bu değil, aynı zamanda metabolizmanız ve vücudunuzun hücre bölünmesinde de yardımcı olur. Kısacası, kalsiyum magnezyum çinko takviyesi ile vücudunuza gönderilen üç mineral, sadece güçlü kemikleri değil aynı zamanda çok sayıda diğer vücut işlevlerinin geliştirilmiş işlevini de sağlayacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.